پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/cdhcoir/domains/utach.ir/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/cdhcoir/domains/utach.ir/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

پروژه مجتمع مسکونی یاسمن

فارسی

ساختمان مسكوني ياسمن، مجموعه‌اي مسكوني در 20 طبقه و به زيربناي تقريبي مجموعاً 27000 مترمربع است كه در زميني به مساحت تقريبي 3400 مترمربع در منطقه الهيه، خيابان چناران، كوچه ياسمن واقع شده است.
انجام خدمات دانش‌بنیان مشاورة طراحی ایزولاسیون (عایق) صوتی پروژه مجتمع مسکونی یاسمن با تعريف مطلوب استاندارد آغاز مي‌شود و با توجه به اين تعريف، نيازهاي پروژه برآورده مي‌شود. وضعيت صداهاي محيطي مطالعه مي‌شود، ماهيت و حريم صوتي هريك از فضاها اهميت مي‌يابد، واکنش صداها در فضاهاي با اهميت طراحي مي‌شود، صدابندي جداره‌هاي داخلي و خارجي و سقف‌ها و كف‌ها، درزبندي‌ها و كنترل سروصداهاي تأسيساتي زمينه همگي با در نظر داشتن هدف دستيابي به آسايش صوتي، بررسي، آزمايش و اجرا مي‌شود.